• редакція: (0542) 64-04-77, керівництво: (0542) 63-51-61
  • trkatv@ukr.net

Історія телеканалу

Телерадіокомпанія «AкадемTV» була створена у 2002 році, як молодіжна студентська телевізійна студія на базі Української академії банківської справи Національного банку України. Не секрет, що ініціатором і головним її ідеологом став ректор Української академії банківської справи Анатолій ЄПІФАНОВ.

Спочатку працювала продакшн-студія, а 12 липня 2006 р. ТОВ ТРК «Академ-TV» отримало ліцензію Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення на право мовлення на 60 телевізійному каналі в місті Суми разом з київським телеканалом «К1».

12 березня 2007 року телерадіокомпанія «Академ-TV» вперше вийшла в ефір, як незалежний міський телевізійний канал. 

З 25 січня 2011 року телерадіокомпанія «AкадемTV» виходить під логотипом 

                                                                                              

та перетворюється на регіональний телевізійний канал, який веде цілодобове мовлення в цифровому форматі DVB-T2 на всю територію Сумської області.   

Згодом телерадіокомпанія «AкадемTV» вже позіционується, як незалежний обласний телевізійний канал зі своїм обличчям та характером.

Сьогодні канал виходить під всім знайомим логотипом      

 

Успіх телеканалу "ATV" це, насамперед, люди: журналісти, телеоператори, режисери, інженери - команда ATV.

Щоденно на телеканалі виходять новини в інформаційній передачі "Об'єктив", а щотижнево аналітичний підсумок тижня в програмі "Об'єктив-тиждень", який представляє цілісну картину тижня, з усіма деталями найважливіших подій у місті Суми та області.

Телеканал має  потужну технічну базу власного виробництва.

На телеканалі "ATV" виходять інформаційні та дитячі програми, власні розважальні шоу, концерти, соціальні проекти та пізнавальні програми.

Сьогодні телеканал «АTV» веде 24-х годинне ефірне мовлення в аналоговому і цифровому форматах практично на всій території Сумської області. Нас ретранслюють практично всі кабельні мережеві оператори та оператори IPTV-мереж інтернет-мовлення в області. 

Аудиторія каналу охоплює більше 1 млн. чоловік, майже 90% від загальної чисельності  населення Сумської області. 

Нас дивляться всі категорії телеглядачів. 

Наші основні принципи: об'єктивність, оперативність, доступність.

 

Please publish modules in offcanvas position.

Розроблено в студії KITWEB